V sredo, 12. junija, je na JVIZ I. OŠ Rogaška Slatina potekal tradicionalni dogodek predaje ključa, kjer učenci devetih razredov simbolično predajo ključ šole bodočim najstarejšim učencem – osmošolcem.

V tekmovalnem duhu so se pomerili v petih različnih igrah: ugibanje predmetov z zavezanimi očmi, skoki v vreči, petje pesmi, prenašanje vodnih balončkov in metanje obročev. Vsaka izmed iger je prinesla svojo dozo smeha, veselja in tudi nekaj napetih trenutkov, saj so se učenci zelo potrudili in se borili za zmago.

Vzdušje je bilo izjemno – tekmovalno, napeto, a predvsem prijetno in sproščeno. Učenci so navijali drug za drugega in pokazali pravi športni duh. Na koncu so zmagovalci postali učenci 8. a razreda, ki so zbrali največ točk in si s tem prislužili ključ šole. Vendar so bili prav vsi sodelujoči zmagovalci, saj so s svojo energijo, trudom in sodelovanjem ustvarili dogodek, ki bo še dolgo ostal v spominu.

Iskrene čestitke vsem učencem in veliko uspeha bodočim devetošolcem!