Skoči na glavno vsebino

KULTURNI DNEVI

 

RAZRED 

VSEBINA 

ČAS 

VODJA 

1. 

Pravljičarna – gledališče 

4.10.2023 

Hermina Bobek 

Pravljični svet branja 

18.10.2023 

Doroteja Čebular 

Pustne norčije 

13.02.2024 

Natalija Pobežin 

Pojem in plešem po domače 

26.04.2024 

Anita Kos 

2., 3. 

Pravljičarna – gledališče 

4.10.2023 

Hermina Bobek 

Pravljični svet branja 

18.10.2023 

Doroteja Čebular 

Pustne norčije 

13.02.2024 

Natalija Pobežin 

Pojem in plešem po domače 

26.04.2024 

Anita Kos 

4., 5. 

Gledališka predstava 

december 2023 

Ožura, Sovič 

Pust 

13. februar 2024 

Sinkovič 

Filmska vzgoja 

april 2024 

Pešić 

 

6.–9. 

 

Filmska vzgoja 

November 2023 

Herič 

Pust 

13. 2. 2024 

Čož 

Praznovanja in kultura* 

sept 2023-junij 2024 

Androić 

*Praznovanja in kultura:
1 ura, 28. 10. 2022; Komemoracija
1 ura, 23. 12. 2022; Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti
1 ura , 7. 2. 2023; Proslava ob kulturnem prazniku
2 uri, 22. 6. 2023; Proslava ob dnevu državnosti, podelitev spričeval

 

NARAVOSLOVNI DNEVI

 

RAZRED 

VSEBINA 

ČAS 

VODJA 

1.  

Varno na poti 

14. 09. 2023 

Tjaša Cverlin 

Dotik živali 

18.06.2024 

Hermina Bobek 

Vodne čarovnije 

20.06.2024 

Tjaša Cverlin 

2.  

Jaz – pešec 

13.09.2023 

Barbara Selčan 

Druženje z živalmi 

maj 2024 

Barbara Selčan 

V Celje po veselje 

junij 2024 

Tadeja Mlakar 

3.  

Pogled v prihodnost 

27.10.2023 

Doroteja Čebular 

Vsaka kapljica šteje 

22. 03. 2024 

Natalija Pobežin 

V živalskem vrtu 

24. 05.2024 

Doroteja Čebular 

4.  

CŠOD  Medved 

oktober 2023 

Sovič 

Gospodarstvo v kraju 

junij 2024 

Pešić 

Vulkanija 

junij 2024 

Sinkovič, Sovič 

5.  

Po gozdni učni poti 

september 2023 

Ožura 

Lepote Krasa 

junij 2024 

Pešić, Ožura 

Ob Vonarskem jezeru 

junij 2024 

Sovič 

 

 

6.  

Odraščanje 

10. 10. 2023 (6. a) 

17. 10. 2023 (6. b) 

razredničarki, Herič 

Zimska šola v naravi Trije Kralji 

18. 3.–22. 3. 2024 

Mašera, razredničarki 

Zimska šola v naravi Trije Kralji 

18. 3. 22. 3. 2024 

Mašera, razredničarki 

 

7. 

Muzejske zbirke in razstave 

16. 10. 2023 

Čož 

Do znanja s poskusi + TPO 

26. 10. 2023 

Pevec 

Ločujem in planet varujem 

marec 2024 

Bek + 2 

 

8. 

Kariera in podjetnost 

april 2024 

Strniša, Herič 

CŠOD Breženka 

11. 3.–15. 3. 2024 

razredničarki 

CŠOD Breženka 

11. 3.–15. 3. 2024 

razredničarki 

 

9. 

Kariera in podjetnost (Podčetrtek, sejem) 

5. 10. 2023 

Strniša, Herič 

Žuram s prijatelji, ne z drogo! 

sept, okt 2023 

Herič, Sivka 

Tu sem doma 

junij 2024 

Prevolšek, Androić 

 

TEHNIŠKI DNEVI

RAZRED 

VSEBINA 

ČAS 

VODJA 

1.  

Igramo na nunalce 

11.09.2023 

Anita Kos 

Pasavček v prometu 

13.03.2024 

Jolanda Fric 

Jaz – ilustrator 

06.06.2024 

Tjaša Cverlin 

2.  

Z Nandetom v 2.r 

01.09.2023 

Barbara Selččan 

Pasavček v prometu 

13.03.2024 

Jolanda Fric 

Lutke v šoli 

december 2023 

Tadeja Mlakar 

3.  

Čarobni december 

13.12.2023 

Doroteja Čebular 

Naša čudežna  maska 

31.01.2024 

Natalija Pobežin 

Pasavček v prometu 

13.03.2024 

Jolanda Fric 

4.  

Obdelava trdnin 

oktober 2022 

Sovič 

Električni krog 

februar 2023 

Sinkovič 

Mi v prometu 

april 2023 

Sovič 

Dan zdravja 

7. april 2024 

Sinkovič, Sovič 

5.  

Izdelava pustnih mask 

13. februar 2024 

Ožura, Pešić 

Zmaj v vetru 

marec 2024 

Pešić 

Dan zdravja 

7. april 2024 

Sinkovič, Sovič 

Konstrukcijske zbirke 

junij 2024 

Ožura 

6.  

Praznični december 

15. 12. 2023 

Androić 

Zimska šola v naravi Trije Kralji 

18. 3.–22. 3. 2024 

Zdolšek, razredničarki 

Zimska šola v naravi Trije Kralji 

18. 3.–22. 3. 2024 

Zdolšek, razredničarki 

Vrba, Blejski grad, Vintgar 

junij 2024 

razredničarki 

7.  

Praznični december 

15. 12. 2023 

Androić 

Bobrov center 

april 2024 

Prevolšek 

Izdelava inštrumentov 

januar / februar 2024 

Čož, Marcen, Pirš 

Zaključna ekskurzija v Krapino 

junij 2024 

razrednika 

8.  

Praznični december 

15. 12. 2023 

Androić 

CŠOD Breženka 

11. 3. 15. 3. 2024 

razredničarki 

CŠOD Breženka 

11. 3. 15. 3. 2024 

razredničarki 

Iluzije in eksperimenti 

maj 2024 

Pirš 

9.  

Praznični december 

15. 12. 2023 

Androić 

Zaključna ekskurzija 

17. 5. 2024 

razrednika 

Veselje do znanosti, ŠC Ptuj 

november 2023 

Bek 

Valeta 

14. 6. 2024 

razrednika 

 

ŠPORTNI DNEVI

 

RAZRED 

VSEBINA 

ČAS 

VODJA 

1.–3. 

Evropski dan športa- Palčkove skrivnosti 

22.09.2023 

Tonja Mašera 

Igrajmo se skupaj 

06.10.2023 

Špela Führer 

Plesni festival 

15.12.2023 

Anita Kos 

Od postaje do postaje 

18.04.2024 

Hermina Bobek 

Šport špas – kolesarska dirka po Sloveniji 

Junij 2024 

Klemen Zdolšek 

Natalija Pobežin 

4. in 5.  

Planinski pohod 

22.9.2023 

Sinkovič, Sovič 

Plesni festival 

december 2023 

razredničarke 

Zimski športni dan 

januar 2024 

Pešić 

Atletika 

maj 2024 

Ožura 

Šport in špas – Dirka po Sloveniji 

junij 2024 

Zdolšek 

 

6., 8. 

Plavanje (Laško) 

17. 4. 2024 

Klemen Zdolšek 

Evropski športni dan 

22. 9. 2023 

Tonja Mašera 

Zimski športni dan 

30. 1. 2024 

Tonja Mašera 

CŠOD (Breženka / Trije Kralji) 

marec 2024 

razredničarki 

Šport in Špas – Dirka po Sloveniji 

junij 2024 

Klemen Zdolšek 

7., 9. 

Plavanje (Laško) 

17. 4. 2024 

Klemen Zdolšek 

Evropski športni dan 

22. 9. 2023 

Tonja Mašera 

Zimski športni dan 

30. 1. 2024 

Tonja Mašera 

Športne igre 

11. 9. 2023 

Tonja Mašera 

Šport in Špas – Dirka po Sloveniji 

junij 2024 

Klemen Zdolšek 

 

Testiranje učencev za šolski športno-vzgojni karton bo v mesecu aprilu, pri rednih urah pouka športa.

 

(Skupno 1.518 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost