2022/23

 

Ime in priimek, strokovna izobrazba, naziv

Poučuje/delovno mesto

Govorilna ura, elektronska pošta

1.         

Anita SKALE,

prof. ped.

svetnica

ravnateljica

po dogovoru

anita.skale@1osrogaska.si

2.         

Anton STRNIŠA,

univ. dipl. soc. ped.

svetnik

pomočnik ravnateljice,

svetovalni delavec

po dogovoru

anton.strnisa@1osrogaska.si

3.         

Janja ANDROIĆ,

prof. angl. in soc.

svetnica

N1A, TJA 2. a, b; 3. a, b; 6. a, b

ponedeljek, 11.55–12.40

janja.androic@1osrogaska.si

4.         

Milan BASTAŠIĆ,

učit. šp. vzg.

svetovalec

jutranje varstvo, OPB, ŠSP, ŠZZ

sreda, 12.40–13.30

milan.bastasic@1osrogaska.si

5.         

Metka BEK,

prof. mat. in teh.

svetovalka

MAT 7. a, b; 8. a, b; 9. a, razredničarka 9. a

torek, 11.05–11.50

metka.bek@1osrogaska.si

6.         

Vesna BERCKO,

prof. slov. in zgod.

svetovalka

SLJ 6. b, 9. a, ZGO 7. a, b; 8. b

petek, 9.15–10.00

vesna.bercko@1osrogaska.si

7.         

Hermina BOBEK,

dipl. vzg.

svetnica

razredni pouk, 1. a, b – druga strokovna sodelavka v prvem razredu

sreda, 11.55–12.40

hermina.bobek@1osrogaska.si

8.         

Tjaša CVERLIN,

prof. raz. pouka

OPB

po dogovoru

tjasa.cverlin@1osrogaska.si

9.         

Doroteja ČEBULAR,

mag. prof. raz. pouka

svetnica

razredni pouk, razredničarka 3. a

petek, 9.15–10.00

doroteja.cebular@1osrogaska.si

10.    

Maja ČERNE,

prof. angl., mag. znanosti

svetovalka

TJA 4. a, b; 5. a, b; 8. a, b;

9. a, b

sreda, 12.45–13.30

maja.cerne@1osrogaska.si

11.    

Katja ČOŽ,

mag. prof. lik. ped.

LUM 4. a, 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; 9. a, b; OPB, RaP, LSI, LSII, LSIII; razredničarka 6. a

sreda, 9.15–10.00

katja.coz@1osrogaska.si

12.    

Jolanda FRIC,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk,

druga strokovna sodelavka v prvem razredu, OPB

po dogovoru

jolanda.fric@1osrogaska.si

13.    

Daria GORUPIĆ JURANIĆ,

prof. geo. in zgo.

svetovalka

GEO 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; 9. a, b;

ZGO 6. a, b; 8. a, 9. a, b

sreda, 10.15–11.00

daria.gorupicjuranic@1osrogaska.si

14.    

Nina HAJNŠEK,

mag. prof. ang.

OPB, učna pomoč

po dogovoru

nina.hajnsek@1osrogaska.si

15.    

Natalija HERIČ,

univ. dipl. soc. ped.

svetovalka

dodatna strokovna pomoč, RaP, projekt Pogum

petek, 8.15–9.00

natalija.heric@1osrogaska.si

16.    

Anita KIDRIČ,

prof. slov.

svetovalka

SLJ 7. a, b; 8. b, 9. b; učenci priseljenci, učna pomoč, ISP, razredničarka 9. b

sreda, 10.15–11.00

anita.kidric@1osrogaska.si

17.    

Anita KOS,

učit. raz. pouka

svetovalka

razredničarka 2. b, OFS

četrtek, 8.15–9.00

anita.kos@1osrogaska.si

18.    

Gregor MARCEN,

mag. prof. glas. ped.

GUM 4. b, 5. b, 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; 9. a, b; OPZ, MPZ, OPB, razrednik 6. b

torek, 10.15–11.00

gregor.marcen@1osrogaska.si

19.    

Martina MLINAR,

prof. zgod. in soc.

svetovalka

DKE 7. a, b; 8. b, OPB, RaP

sreda, 11.05–11.50

martina.mlinar@1osrogaska.si

20.    

Saša OŽURA,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 5. a

ponedeljek, 9.15–10.00

sasa.ozura@1osrogaska.si

21.    

Doroteja PEŠIĆ,

učit. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 5. b

sreda, 11.05–11.50

doroteja.pesic@1osrogaska.si

22.    

Mira PEVEC,

prof. bio. in gos.

svetovalka

NAR 6. a, b; GOS 5. a, b; 6. a, b; SPH, RaP, razredničarka 7. b

četrtek, 9.15–10.00

mira.pevec@1osrogaska.si

23.    

Tadeja PEVEC,

prof. raz. pouka

mentorica

razredni pouk, razredničarka 1. a

ponedeljek, 11.55–12.40

tadeja.pevec@1osrogaska.si

24.    

Patrick PIRŠ,

mag. prof. teh.

svetovalec

TIT 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; OGL, ELE, MME, RAČ 6. a, b; ROID

torek, 10.15–11.00

patrick.pirs@1osrogaska.si

25.    

Albina PLEMENITAŠ,

prof. fiz. in mat.

svetovalka

MAT 6. a, b; 8. a, b; 9. b

sreda, 8.15–9.00

albina.plemenitas@1osrogaska.si

26.    

Natalija POBEŽIN,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, RaP, razredničarka 3. b

torek, 9.15–10.00

natalija.pobezin@1osrogaska.si

27.    

Romina PREVOLŠEK,

prof. kem. in bio.

svetovalka

NAR 7. a, b; BIO 8. a, b; 9. a, b; KEM 8. a, b; 9. a, b; POK1, POK2, KEŽ1, KEŽ2

torek, 11.55–12.40

romina.prevolsek@1osrogaska.si

28.    

Barbara SELČAN,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 1. b

ponedeljek, 11.55–12.40

barbara.selcan@1osrogaska.si

29.    

Lidija SINKOVIČ

učit. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 4. a

četrtek, 11.05–11.50

lidija.sinkovic@1osrogaska.si

30.    

Katja SIVKA,

univ. dipl. soc. ped.

svetovalka

svetovalna delavka, dodatna strokovna pomoč

po dogovoru

katja.sivka@1osrogaska.si

31.    

Mojca SOVIČ,

prof. raz. pouka

svetnica

razredni pouk, razredničarka 4. b, RaP

sreda, 10.15–11.00

mojca.sovic@1osrogaska.si

32.    

Marijana ŠEPIĆ,

učit. zgod. in geo.

mentorica

knjižničarka, RaP

po dogovoru

marijana.sepic@1osrogaska.si

33.    

Matej ŠPOLJAR,

mag. prof. fiz. in teh.

FIZ 8. a, b; 9. a, b

petek, 10.15–11.00

matej.spoljar@1osrogaska.si

34.    

Nina ŠRIMPF,

prof. šp. vzg.

ŠPO 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; 9. a, b; IŠPO, NIP5, NIP6,  RAP4,  RAP5,  RAP6, razredničarka 8. a

petek, 8.15–9.00
nina.srimpf@1osrogaska.si

35.    

Darja ŠTEFANEC,

učit. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 2. a

četrtek, 9.15–10.00

darja.stefanec@1osrogaska.si

36.    

Jože VAJDIČ,

prof. fil. in teo.

DKE 8. a, NIPrač 4. a, b; 5. a,b; OPB, ROID

po dogovoru

joze.vajdic@1osrogaska.si

37.    

Rosvita VESELIČ,

univ. dipl. anglistka – prevajalka in ie. prim. jezikoslovka

svetovalka

TJA 7. a, b; 8. a, b; 9. b, OPB

ponedeljek, 11.05–11.50

rosvita.veselic@1osrogaska.si

38.    

Anita VOLOVŠEK,

prof. slov. in nem.

svetovalka

SLJ 6. a, 8. a, b; NI1, 2, 3; N2N

petek, 9.15–10.00

anita.volovsek@1osrogaska.si

39.    

Klemen ZDOLŠEK,

prof. šp. vzg.

svetovalec

ŠPO 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b;

9. a, b; IŠPN, ŠSP, ŠZZ, NIPŠ, RaP razrednik 8. b

sreda, 8.15–9.00

klemen.zdolsek@1osrogaska.si

(Skupno 8.897 obiskov, današnjih obiskov 12)
Dostopnost