Spoštovani starši, učenci in obiskovalci naše šolske spletne strani,

z velikim veseljem vam predstavljamo dve čudoviti otroški smešni igri, ki so ju naši učenci od 2. do 5. razreda vadili in pripravili. Gre za kratki komediji “Being Polite” in “The Perfect Son”.

Igra 1: “Being Polite”
Prva komedija nas popelje v trgovino, kjer se kupci postopoma učijo, kako biti vljudni. Skozi vrsto smešnih situacij in zmedenih trenutkov se naši mladi igralci srečujejo z izzivi in se ob tem učijo pomembnosti lepega vedenja. Igra je polna humorja, nepričakovanih preobratov in zabavnih dialogov, ki so nasmejali vse prisotne.

Igra 2: “The Perfect Son”
Druga igra pa je kratka, a izjemno zabavna zgodba o ponosnem očku, ki se ves čas važi, da ima popolnega sina. A kmalu se izkaže, da stvari niso vedno takšne, kot se zdijo na prvi pogled. Skozi vrsto komičnih situacij in zapletov se razkrije resnica o “popolnem” sinu, kar vodi do smeha in zabave.

Želeli smo predstave izvesti v živo, tako kot smo to storili za božič, a nam žal časovno ni uspelo. Kljub temu smo ponosni na vse, kar smo skupaj dosegli.

Neža, Zoja, Tit, Toni, Dominik, Eva, Asja in
Nina Hajnšek, mentorica