4. dan
Predzadnji dan v CŠOD Planinka smo preživeli v naravi. Zabavali smo se, se gibali, ustvarjali, zvečer pa smo strnili vtise in plesno zaključili.

3. dan
Šola v naravi je zelo zabavna. Igrali smo različne igre (plezali v pustolovskem parku, streljali z loki …). Zelo se zabavamo. Bivamo v Domu Planinka. Zbuditi se moramo že ob 7. uri. Če zaspimo, nas zbudijo učitelji. Postelje v domu so zelo udobne. Veliko hodimo na sprehode. Pika Šraml, 4. b

2. dan
Prebujanje v naravi (jutranja telovadba), pogled na Boč in Donačko goro iz Doma Planinka.

1. dan
Četrtošolci pošiljamo utrinke prvega dne šole v naravi. Bil je zelo zanimiv in pester, saj smo doživeli pustolovski park, se preizkusili v lokostrelstvu, orientacijskem teku in ga zaključili  s socialnimi in družabnimi igrami.

Anita Kos, Dora Pešić, Tomaž Oset in Grega Marcen