Glasilo I. OŠ Rogaška Slatina

Poskusi v kemiji II

“Pokovci še vedno zabavno raziskujemoPoskusite še vi!”

Mentorica: Romina Prevolšek

Ajda Škrabl

Mentorica: Jolanda Fric

Voščilo – 2. a in b

Božič in novo leto sta že skoraj tu, zato vam drugošolci voščimo ob prihajajočih praznikih! Oglejte si naše VOŠČILO .

Vse lepo vam želimo!
Drugošolci z Barbaro in Tadejo

Dežela lučk – 3. a & b

En lep čaroben pozdrav iz dežele lučk od 3. a in 3. b

Mentorici: Natalija Pobežin in Doroteja Čebular

Venčki

Učenci so se v prazničnem decembru preizkusili v izdelavi venčkov in ostale zanimive zimske dekoracije. Nastali so čudoviti izdelki.

Mentorica: Katja Čož

2. a & b – Čarobne snežne krogle

Prazniki so že čisto pred vrati … Drugošolci so poskrbeli za zimsko-praznično vzdušje in si izdelali snežne krogle. Njihove čarobne snežne krogle, pa tudi druge čarovnije z vodo, si lahko pogledate v FILMČKU.

Mentorici: Barbara Selčan in Tadeja Pevec

Božične pesmi malo drugače

Kratek video z božičnimi pesmimi, ki so jih zapeli učenci. Z aplikacijo Voice toner so se posneli, dodali filter in nastali so prav zabavni posnetki.

Mentor: Gregor Marcen

Dan v gozdu

Z učenci smo se podali v prvem dnevu meseca decembra v gozd. Naužili smo se svežega zraka in še zadnjih sončnih žarkov. Med sprehodom smo nabrali tudi nekaj plodov, ki nam jih ponuja gozd. Ob koncu pustolovščine v gozdu smo iz nabranega materiala malo ustvarjali. Tukaj si lahko ogledate utrinke iz čudovitega dneva v gozdu.

Mentorica: Katja Čož

Leon Jan Hajnšek – 4. a

Zdravo, Leon Jan tukaj. Tako izgleda leto 2020 po moje. To sem risal s spreji, ki mi jih je prinesel Miklavž. 🙂

Tia Cerovski – 1. b