V soboto, 17. junija 2017 smo popoldan preživeli nekoliko drugače. Odločili smo se, da se bomo družili tudi v poznih nočnih urah. Najprej smo v avli predstavili literarne prispevke, ki so nastajali v letošnjem šolskem letu in se odžejali s koktejlom dobrodošlice. Nato smo se sprehodili do parka, kjer smo brali svoje najljubše knjige. Na poti nazaj smo se osvežili, brez sladoleda namreč ni šlo, ter preživeli večer v literarni in likovni delavnici. Ustvarjali smo na temo Ko poletje potrka na vrata. Tudi za večerjo je bilo poskrbljeno. Po kratki evalvaciji literarnega večera smo pripravili ležišča, se umili in umirili ob glasbi in branju z lučkami. Ne boste verjeli – do 1. nam je prav vsem uspelo zaspati. Zjutraj pa so nas prebudili sončni žarki, ki so skozi okna šole pokukali nekoliko drugače – nedeljsko.

Prijetno je bilo. Se veselimo, da program še nadgradimo in se zopet na ‘taborjenje’ s spalnimi vrečami odpravimo kar v šolo – v naslednjem šolskem letu.

Hvala učiteljicam, vodstvu in staršem za pomoč in podporo.

Utrinki