V tednu otroka pod naslovom »Povabimo sonce v šolo« smo na naši šoli pripravili pester program za naše učence ter učence II. osnovne šole Rogaška Slatina.

Učenci so se lahko udeležili velikega števila delavnic najrazličnejših področij. Zanje so bile pripravljene tri likovne delavnice, v katerih so učenci slikali, risali in kiparili. Trije učenci naše šole so se pod mentorstvom ge. Mojce Sovič udeležili likovne kolonije na Tinskem. Vrnili so se polni novih znanj, vtisov in navdušenja. Nekaj zanimivih dejavnosti smo med drugim pripravili tudi za gostujoče učence II. osnovne šole Rogaška Slatina. Skupaj smo se likovno izražali pri izdelovanju svojih medalj. Ob koncu snidenja smo se posladkali s sladoledom, lep trenutek ujeli v objektiv fotoaparata ter se počasi poslovili.

Katja Čož, prof.