Nacionalni mesec skupnega branja se je uradno zaključil.
V četrtek, 10. oktobra 2019 smo v telovadnici gostili našega najbolj priljubljenega pisatelja, Primoža Suhodolčana, ki je na najrazličnejše načine spodbujal otroke ter odrasle k (skupnemu) branju in druženju ob knjigi.
Skupaj bomo brali še naprej. Zavedamo se, da je branje dejavnost, ki spodbuja razmišljanje ter krepi znanje, spomin in koncentracijo. Tudi zato se bomo v tem šolskem letu trudili, da nas čimveč osvoji bralno značko.

Nastop je bil zelo zabaven.
Branje je lahko tvoje novo skrivno življenje, lahko je tudi upanje. Primož Suhodolčan nas je nagovoril, naj beremo knjige, da nas bo branje poslalo na potovanje in mogoče tudi do novih prijateljev.

Z branjem v svet domišljije. Če bomo veliko brali, bomo morda še mi kdaj napisali kakšno knjigo ter jo podarili prijateljem in družini.
Primož Suhodolčan je govoril same smešne stvari: kako si je 40-krat razbil glavo, 36-krat nos … Rekel je, da govori resnico, ampak mu nihče ni verjel.
Znan pisatelj nas je s svojimi zgodbami navdušil in nasmejal. Povedal je marsikaj zanimivega.

Pokazal nam je, kako zabavno je lahko branje. Je prijazen in smešen.
Všeč mi je bilo, ker je bil Primož Suhodolčan zanimiv in domišljav.

Članice novinarskega krožka: Barbara, Staša, Larisa, Zoja, Lorena, Tia, Larisa

Utrinki