Letošnji teden otroka je za sedmošolce malo pohitel. »Razigran uživaj dan« smo doživeli v sredo, 29. 9. 2021, ko smo se z avtobusom odpeljali v štajersko prestolnico. Sprehodili smo se skozi staro mestno jedro, se poučili o znamenitostih (Spomenik NOB, Mariborski grad, Kužno znamenje na Glavnem trgu), si ogledali Staro trto na Lentu, likovno razstavo v UGM in akvarijsko-terarijsko zbirko živali v mestnem parku. Ob prostranosti in mogočnosti raznolikih drevesnih vrst smo bili najbolj navdušeni nad igrali, kjer smo dovolili svoji otroški razigranosti prosto pot.

Zahvaljujemo se Aniti Volovšek, Klemnu Zdolšku, Marijani Šepić, Katji Čož in Romini Prevolšek za organizacijo, spremstvo, vodenje in sproščeno vzdušje. Verjetno so tudi sami uživali, ker smo bili ZELO PRIDNI. Preverite na povezavi: Sedmošolci v Mariboru.

Naj se podoben dan čim prej ponovi!

Sedmošolci