Skoči na glavno vsebino

V zadnjih treh tednih so se naši učenci, z zmago na medobčinskem prvenstvu in v polfinalu področnega prvenstva v nogometu, uvrstili na finalni turnir štirih ekip. V sredo, 5. 10. 2022, so v finalu zabeležili novi dve zmagi in tako postali PODROČNI PRVAKI. S tem so se uvrstili v četrtfinale državnega prvenstva. Ekipo so sestavljali Maj Ungar, Gal Herček, Vid Prah, Dženan Avdibašić, Marin Cvek, Žiga Lipnik in Halil Lugu.

Mentor: Klemen Zdolšek

Uspešno so v nogometu nastopala tudi dekleta. Na medobčinskem prvenstvu so zasedla drugo mesto ter pokazala zavidljivo mero nogometnega znanja in borbenosti. Učenke naše ekipe so bile Monja Žumer, Zala Čanžek, Lara Drofenik, Nina Posl, Eva Kovačič, Ema Plemenitaš, Neli Turnšek in Karla Kregar.

Mentorica: Nina Šrimpf

ČESTITAMO ŠPORTNIKOM IN NJIHOVIMA MENTORJEMA!

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)