Nekaj učencev naše šole si je v četrtek, 5. januarja 2023 ogledalo tekmo svetovnega pokala v biatlonu na Pokljuki. Poleg brezplačnih kart za 50 otrok je Zavarovalnica Triglav organizirala in plačala tudi prevoz na Pokljuko, kjer smo skupaj navijali za slovenske športne junake.

Na Pokljuki so med 4. in 8. januarjem ponovno najboljši svetovni biatlonci in biatlonke. Ogledali smo si posamično tekmo za biatlonke na 7,5 km.

Zabaven ogled biatlonskega tekmovanja v okviru že 9. akcije Otroci Triglava na Pokljuki so nam omogočili z namenom, da se naši šolarji kar najbolje seznanijo s športom in spoznajo biatlon.

Otroci so dobili brezplačno malico in topel napitek, srečali so se s slovenskimi biatlonci, tudi s prvim obrazom slovenskega biatlona in enim najbolj prepoznavnim športnikom pri nas, Jakovom Fakom, glasbena skupina BQL pa je poskrbela za zabaven spremljevalni program.