• Na nočni sprehod smo šli v gozd in naenkrat sem zagledal zvezdni utrinek. Zelo mi je bilo fajn.
  • Šli smo tudi na grad Gamberk, ki je sicer že precej uničen, a še vedno ima svoje čare.
  • Vsako jutro smo imeli jutranjo telovadbo.
  • V tem tednu sem doživela pravo pustolovščino. Na sprehodu med drevesi smo spoznali veliko zanimivega.
  • Presenečena sem bila, ko smo iz palic naredili držala za slike in ko mi je s trudom uspelo prehoditi celo pot.
  • Čeprav smo utrujeni, smo se imeli super!
  • V šoli v naravi smo imeli veliko različnih dejavnosti. Plezanje na drevo, postavljanje poligona, pohode, grajenje bivakov … Zaradi šole v naravi se počutim bolj športnega. Zaradi te šole v naravi se bolje razumem s prijatelji.
  • Igrali smo se botanike, kartografe in zoologe.
  • Snemali smo reklame in postavili poligone iz vsega, kar smo našli v naravi.
  • Jedla sem hrano, ki je doma in v šoli ne jem. Ni bilo tako slabo.
  • Moj najljubši dogodek je bil, ko smo plezali po drevesu. Splezali smo skoraj do vrha. Najboljši pa je bil spust. Ko sem si oblačila varnostni pas, je bilo zelo zabavno, saj nisem vedela, kaj me čaka.
  • Na gradu smo videli napravo za mučenje.
  • Zelo lepo je bilo, ko smo si med potjo peli pesmi.
  • Postelje so zelo udobne. Šli smo na Čemšeniško planino in na grad Gamberk. Zelo uživam.
  • Na gradu smo videli zvonec čudne oblike, slišali pa smo tudi kralja.
  • S pomočjo tablic in aplikacije Kahoot smo tekmovali v kvizu Male sive celice.
  • Imeli smo se zelo lepo in med seboj smo se povezali na poseben način.
  • Cel teden sem zdržal brez mobitela.
  • Najboljši so bili krofi na Trojanah. Kupili smo jih tudi za domov.
  • Radi se bomo spominjali šole v naravi.
  • Ves čas smo bili aktivni na svežem zraku. Naši učitelji so bili zelo prijazni do nas. Zabavali smo se in hkrati veliko naučili. Hrana je bila dobra in zdrava. Všeč so mi bile Male sive celice in plezanje po drevesu.