Devetošolci so v ponedeljek, 19. junija, predali ključ osmošolcem.
Tekmovalci so se pomerili v petih različnih igrah, ki so določile zmagovalca.

V prvi igri so se preizkusili v pobiranju jabolk, uporaba rok je bila seveda prepovedana. Naših tekmovalcev to ni zmotilo in so nalogo uspešno opravili.

Sledila je igra, kjer so fantje spretno ličili punce in pokazali svoj skriti talent z neverjetnim občutkom za umetnost ličenja.

V tretji igri so se predstavniki razedov preizkusili v natančnosti – prelivali so vodo iz kozarčka v kozarček. Ključ je bil sodelovanje.

Naslednja naloga je bila bitka z vodnimi balončki, ki je poskrbela za veliko smeha in škropljenja.

Pri zadnji pa so bile pomembne mišice. Tekmovalci so se pomerili v vlečenju vrvi, kjer so pokazali svojo moč in vztrajnost.

K današnji zabavni izkušnji so prispevali prav vsi, na koncu pa se je zmage veselil 8. a razred! Čestitamo!

Hvala organizatorjem, devetošolcem z razredničarkama, Metko Bek ter Anito Kidrič, pa tudi razrednikoma osmih razredov, Nini Šrimpf in Klemnu Zdolšku, za spodbudo in bodrenje svojih tekmovalcem!

Jože Vajdič, prof.

Nekaj foto utrinkov