ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Šolska svetovalna služba izvaja splošne vsebine dela iz programskih smernic šolskega svetovalnega dela in nudi različne oblike pomoči učencem, staršem in učiteljem na pedagoškem, specialno pedagoškem in socialno pedagoškem področju.

V šolski svetovalni službi lahko starši poiščete informacije, nasvete in pomoč v primerih poklicne orientacije, regresiranju prehrane, razvojnih, čustvenih, vedenjskih, motivacijskih, učnih posebnosti in vsega ostalega kar vas zanima v zvezi s šolanjem vašega otroka.

Po potrebi ali na željo staršev sodelujemo tudi z zunanjimi strokovnimi službami, kot so center za socialno delo, svetovalni center, zdravstvena služba …

Delo šolske svetovalne službe opravljajo:

• Katja Vreže, tel. 03 818 36 03, el. naslov: is.aksagorso1@ezerv.ajtak
  • Anton Strniša, tel. 03 818 36 24, el. naslov: is.aksagorso1@asinrts.notna
  • Natalija Herič, el. naslov: is.aksagorso1@cireh.ajilatan

Otroke z govornimi težavami obravnava logopedinja Nastja Brezinščak.
To šolsko leto bosta pri individualnem strokovnem delu z učenci pomagali še Kristina Krivec in Maja Žerak iz III. OŠ Rogaška Slatina.

(Skupno 1.536 obiskov, današnjih obiskov 1)