Zaključili smo niz tekmovanj iz znanja fizike in astronomije. Na šolski ravni iz fizike se je pomerilo 12 osmošolcev in 6 devetošolcev. Bronasto Stefanovo priznanje so osvojili: SIMON SREBOT, SIMON ŠIPEC, ANA IVIČ IN TOMAŽ ŽGAJNER iz 8. razreda ter ANDREJ BELCER IN KAREL ŠIPEC iz 9. razreda. Srebrno Stefanovo priznanje so na področnem tekmovanju osvojili SIMON SREBOT, SIMON ŠIPEC, ANDREJ BELCER IN KAREL ŠIPEC.
ANDREJ BELCER je bil na področnem tekmovanju najboljši in je svoje odlično znanje pokazal še na državnem tekmovanju, ki je bilo 11. aprila v Mariboru, kjer je osvojil SREBRNO STEFANOVO PRIZNANJE na državnem nivoju.
SIMON ŠIPEC je na državnem tekmovanju zelo uspešno eksperimentiral in reševal fizikalne probleme ter osvojil ZLATO STEFANOVO PRIZNANJE.
Iz astronomije so na državnem tekmovanju, ki je potekalo 10. januarja v Murski Soboti, SREBRNO DOMINKOVO PRIZNANJE osvojili SIMON SREBOT, SIMON ŠIPEC, ANDREJ BELCER IN KAREL ŠIPEC.

fiziki

Čestitamo vsem tekmovalcem!