Od 21. do 27. maja 2017 je sedem učencev naše šole v sklopu projekta Terra Community and Ethics of the Future bivalo na Poljskem pri gostoljubnih družinah. Izmenjava je potekala v okviru programa Erasmus+. Naši gostitelji so za nas en teden zelo lepo skrbeli in  nas nadvse toplo sprejeli. V šoli so vsak dan potekale različne delavnice, med drugim tudi ogled največje hidroelektrarne na Poljskem in narodnega parka Bieszczady, spoznavanje mesteca Humniska in njegove okolice, slikanje na steno, izdelava rangolija in še veliko drugih. Tudi z učenci iz drugih držav smo se razumeli, kar je naredilo naše bivanje tam še boljše. Zame je bila ta izkušnja res super, ker imam na te dni zelo lepe spomine.

Nekaj fotografij, si lahko pogledate tukaj.

Ema Burkelc Rojs, 9. b